הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פתרונות תצוגה

אמיליו מדפים למחסן

מחפשים פתרונות תצוגה לחנות או לסופרמרקט שלכם?

מה בעצם גורם ללקוח לבחור במוצר מסוים? . לדרך שבה נעצב את במת המוצרים והמיקום בו נציב אותה יש משמעות רבה מאוד לאופן שבו הצרכנים יבחינו במוצר ויבחרו בו. מחקרים בדקו והראו כי מרבית ההחלטות שהצרכנים קיבלו נעשו ב-15 השניות הראשונות שבהן הם התבוננו במדפים. לכן חשוב מאוד שנתאים את פתרונות תצוגת המוצר לאופיו כדי לסייע ללקוח לבחור במוצר המתאים לצרכיו וחשוב מאוד גם לבחור בנו. ישנם שיקולים רבים שאסור להתעלם מהם בבחירה של ופתרונות תצוגה.
 

פתרונות תצוגה- הצגה ראויה של המוצרים

כשמם כן הם, מטרתם העיקרית היא לפתור לנו את בעיית התצוגה ולהציג את המוצר בצורה הכי טובה.
 

טיפים מאמיליו אליכם באהבה:

מומלץ שנקפיד על מספר כללים בכדי שהמוצרים אכן יקבלו ייצוג נאות בעסק שלכם, למשל שימוש בתאורה נכונה וטובה על המוצרים שאנו מעוניינים למכור בהחלט תיתן להם נראות בולטת וטובה מרחוק. חשוב לזכור, רוב הצרכנים לא קונים לרוב את מה שהם צריכים, חלק ניכר מרכישותיהם של הצרכנים אינן מתוכננות ולכן בתוך הרעש הגדול של העולם המסחרי, אנחנו חייבים להתבלט.

לכן אנו נרצה למקם את התצוגה באזור נגיש למבט המשוטט של הצרכנים. בנוסף חשוב לשמור על ניקיון ותחזוקה נאותה של הפתרונות תצוגה, סביבה מוזנחת תשווה לו מראה של איכות ירודה. חשוב!! מומלץ שלא להעמיס על הלקוחות , ממילא המרחבים המסחריים צפופים ועמוסים בגירויים.

תצוגה עמוסת מוצרים ותצוגה שעמוסה בצבעים צועקים יכולה ליצור רתיעה על המוח שהותש כבר מהשפע המבלבל. רצוי ויהיה נכון להשתמש בצבעים שהם שקטים יחסית ולהציג רק מספר מועט של מוצרים בכדי לאפשר שכל מוצר יקבל התייחסות.
 

עם פתרונות תצוגה לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר

כבר מעל עשור שאנו משווקים ומתקינים מגוון רחב ועשיר של פתרונות תצוגה ומתאימים עבורכם את פתרונות התצוגה לאופי העסק ולמרחב העומד לרשותך. צוות מקצועי, מנוסה בעל שירות מסור ואמין יגיע עד לבית העסק שלך ויספק לך ייעוץ איכותי בתכנון כל אביזרי התצוגה הנדרשים לחנות.

מלבד שירותי התקנה, אנו עומדים לשירותך לכל שירות תחזוקה ותיקונים שעשויים לצוץ בהמשך ולהתאמות לצרכיך המשתנים. אנו מזמינים אותך להתקשר עכשיו או לפנות אלינו באתר ונתאים את פתרונות התצוגה האידיאליים לעסק שלך ולקחת את תצוגת המוצרים לשלב הבא. לפרטים נוספים תוכלו לחייגו אליהם במספר 073-7583100.
שקיות קרטון
 • פתרונות תצוגה
 • פתרונות תצוגה
 • פתרונות תצוגה
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו