הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פתרונות תצוגה לחנויות

אמיליו מדפים למחסן

פתרונות תצוגה לחנויות

בחברת אמיליו מבטוחים ומאמינים שבעזרת פתרונות תצוגה לחנויות כמו מדפים מעוצבים ואיכותיים, נגישים ונוחים המוצרים שלך יהיו יותר גלויים וזמינים ללקוחות ויהיה ניתן לעודד לקוחות להגדיל את סל הקניות. 10שנות הניסיון שלנו הוכיחו לנו שאין תחליף למדפים ברמה גבוהה כשמדובר בפתרונות תצוגה לחנויות ואנו נשמח לצרף אותך לרשימת רשתות השיווק והמכולות שנהנות מהשירות.

בקטלוג המוצרים שלנו מחכים לך פתרונות מידוף מושלמים ואנו נרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית.
 

מאפייני פתרונות תצוגה לחנויות

מידוף נמדד לפי היכולת שלו לעודד עוד ועוד לקוחות להוסיף מוצרים לעגלת הקניות. בענף הקמעונאות אין מקום להשערות וקיימת היכולת לעקוב בזמן אמת אחר האפקטיביות של מדפים מסוימים לעומת אחרים. כמו כן כדאי להשתמש ביתרון הזה של ענף הקמעונאות ולוודא שאנו מתאימים את מבנה החנות או המכולת לצרכים של הלקוחות המודרניים. בהמשך, יהיה ניתן להשתמש באותם כלים גם בשביל לשנות את צורת המידוף ולהגדיל את הרווחים.
 

סוגים של מדפים בחנויות וברשתות שיווק

ההבדל הבולט ביותר בין פתרונות תצוגה לחנויות שונים, תצוגת המוצרים בחנויות וברשתות שיווק נובע, בין היתר, גם מהמיקום שלהם. לצד מדפים רגילים שנמצאים במעברים ובאזור הפתוח של המכולת, יש גם מדפים שממוקמים בתוך מקררים. בפועל, מדפים במקררים נדרשים להיות בעלי עמידות גבוהה לקור וטמפרטורות. מנגד, מדפים במעברים הרגילים יכולים להיות מיוצרים מעץ עם דגש על עיצוב ואסתטיקה. לסיכום ההבדל בין מדפים במעברים לבין מדפים במקררים הוא במפרט הטכני ובאופי השימוש.
 

הטיפים שלנו להצגת מוצרים על גבי מדפים

מאות מחקרים בחנו את האופן שבו מדפים משפיעים על חווית הקניות של לקוחות ועל הסכום שאותו הם ישלמו בקופה. מהממצאים עלה שמומלץ להציג את המוצרים השכיחים והמבוקשים בסוף החנות ומאחורי אלו שפחות מוכרים ללקוחות. בנוסף את המוצרים כדאי להציג על גבי המדפים באופן שבו יהיה קל ללקוחות לשלוף אותם מהמדף ולהכניסם לתוך העגלה או הסל. זו היא גם הסיבה שחובה להשאיר את המעברים פתוחים ולא להעמיס יותר מדי מוצרים על גבי המדפים השונים.
 • פתרונות תצוגה לחנויות
 • פתרונות תצוגה לחנויות
 • פתרונות תצוגה לחנויות
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו