הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

פתרונות אחסון לחנויות

אמיליו מדפים למחסן

כיצד בוחרים פתרונות אחסון לחנויות ותצוגת מוצרים שימשכו את הלקוח?

איך נשלב בין צרכי אחסון ובין נראות מוצרים מזמינה? מהסופרמרקטים הגדולים והחנויות של רשתות השיווק הנבחרות ועד המכולות השכונתיות כולם יודעים שפתרונות אחסון לחנויות- מערכות המדפים הן הפנים של החנות. כצרכנים, אנחנו כמעט ולא נותנים עליהם את הדעת, אך הם אלו שנושאים את כל המוצרים שנברור, נשווה ונבחר ביניהם לכל אורך חוויית הקנייה.

ידוע שמרבית מהרכישות שהצרכן מבצע בחנות אינן מתוכננות ומכאן שלסידור המדפים ואופן הצגת המוצרים ישנה משמעות שלא ניתן להתעלם ממנה על המכירות בעסק. יש לתת את הדעת על תכנון מושכל מראש של המדפים בעיצוב תצוגת המוצרים בחנות. העיקרון היסודי ביותר הוא "סוף מעשה במחשבה תחילה". חשוב לקחת בחשבון את מבנה החלל בעסק ולסדר את המוצרים באופן שיגביר את המכירות ושיציג את המוצרים בצורה מושכת ומזמינה.

מומלץ אפילו להכין שרטוט של תכנית לפני שהנכם מגיעים לרכוש פתרונות אחסון לחנויות על מנת שנוכל להתאים עבורך את הפתרונות המתאימים ביותר למה שתכננת.
 

התאמת המדף למוצר

המדף משמש כתפאורה לשחקן הראשי - המוצר. הוא לחלוטין לא רק פתרון אחסון יעיל, אלא ממש יוצר את האווירה שסביב המוצר. וכי חשוב מאוד שנתאים את סגנון, איכות ונראות המדפים לחנויות לאופי המוצר. לדוגמא- עבור הירקות והפירות אנו נרצה לתת אווירה כפרית קלאסית של שוק איכרים ולשם כך מתקנים הנושאים סלסלות או ארגזי עץ מעוצבים יכולה להתאים למטרה זו. ולעומת זאת, תצוגת שוק כזו יכולה מאוד להוזיל מוצרי איכות כמו יינות או חומרי גלם אסייתיים לכן נעדיף להציג מוצרים כאלה על מדפי זכוכית או מתקנים ייעודיים בעלי מראה יוקרתי יותר.
 

חשוב שנשאל את עצמנו מה הצרכים הפרקטיים שמשרתים פתרונות האחסון לחנויות

האם המדפים צריכים לשאת משקל גבוה? האם הם נמצאים במתקן קירור וצריכים להיות עמידים ללחות וקור? האם מונחים עליהם מוצרים ארוזים או בתפזורת? לכל שימוש כזה יתאים פתרון אחר שידרוש תחזוקה שונה. בחירה מושכלת תשמש אותך לאורך זמן.
 • פתרונות אחסון לחנויות
 • פתרונות אחסון לחנויות
 • פתרונות אחסון לחנויות
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו