הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

עגלות פלסטיק

אמיליו מדפים למחסן
עגלות פלסטיק באיזה חנויות ורשתות משתמשים בעגלות? כיצד מתאימים את העגלה לסוג המוצרים? איך מעצבים עגלות שיגדילו את סל הקניות של הלקוחות? חנויות ורשתות שיווק בכל רחבי הארץ נדרשות להעמיד לרשות קהל הלקוחות שלהן עגלות פלסטיק מאובזרות ונוחות. ברמה הפרקטית, העגלה היא האמצעי העיקרי שבעזרתו יכולים הלקוחות של רשתות השיווק והחנויות לנייד את הפריטים והמוצרים השונים לקופה. במקביל, העגלה הופכת בשלב מסוים לחלק מהרשת או החנות – הודות לכך שהיא מזוהה עם החוויה הכללית שהלקוחות מקבלים.


לעגלות שלנו אין מתחרים

בענף צפוף ותחרותי כמו קמעונאות כדאי לך להשתמש בעגלות פלסטיק איכותיות. כאן נכנסים לתמונה המוצרים המעולים של אמיליו - פתרונות אחסון מידוף ועגלות – שכבר מוכיחים את עצמם ברחבי הארץ ועומדים גם לשירותך. אנו ממליצים לך ליצור קשר עם נציגי החברה ולקבל עוד היום הצעת מחיר משתלמת על עגלות לכל צורך ומטרה.


שימוש בעגלות בחנויות ורשתות שיווק

מכולות, חנויות וגם רשתות שיווק גדולות נעזרות כיום בסוגים וגדלים שונים של עגלות על מנת להקל על הלקוחות. מחקרים מראים שהעגלה היא בין הדברים הראשונים שהלקוחות מחפשים כאשר הם נכנסים לחנות, ושבעזרת עגלות פלסטיק איכותיות גם מכולות קטנות יכולות להתחרות ברשתות גדולות.


בחירת עגלות פלסטיק לפי סוג המוצרים

מבחינה טכנית, סוג המוצרים בחנות או ברשתות השיווק הוא זה שקובע איזה עגלות יספקו את המענה המקיף והאידיאלי עבור הלקוחות. ההמלצה העקרונית היא לבחור בעגלות בנפח גדול על מנת שיאפשרו אחסון נוח של כל סוגי הפריטים והמוצרים, אך ניתן גם לשלב בין סוגים מסוימים של עגלות וכך לשפר את חווית הצרכנות.


עגלות להגדלת סל הקניות

השאיפה מספר אחת של בעלי עסקים, חנויות ורשתות שיווק היא מטבע הדברים להגדיל את סל הקניות. בשביל להשיג את המטרה הזו ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות ובין היתר לשלב בין פרסום ויחסי ציבור. עם זאת, בסופו של דבר תימדד היכולת להשיג את המטרה בעזרת הכלים שעומדים לרשות הלקוחות – כמו למשל עגלות פלסטיק.


העגלה כהשקעה משתלמת

בעזרת העגלות ניתן להקל על השיטוט בין המעברים ולהבטיח שיהיה ללקוחות כמה שיותר מקום להביא את המוצרים לקופה. מבחינת בעלי העסקים הרלוונטיים, העגלה היא בגדר השקעה משתלמת שמוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך. אין צורך בתחזוקה שוטפת של העגלה, ניתן להציב אותה בחנות באופן מיידי ואפשר אפילו לעצב אותה לפי הלוגו והצבעים השולטים בחנות. איך עגלות פלסטיק משפיעות על הלקוחות? העגלה מקלה על הלקוחות עצמם כי היא מבטיחה שהם יבחרו באותה חנות גם בפעם הבאה שבה הם ירצו לעשות קניות. במילים אחרות, עגלות פלסטיק משפיעות על הלקוחות באופן מיידי ולפעמים גם בדרך אינטואיטיבית. אם למשל הלקוחות נכנסים לחנות או למכולת ומקבלים עגלה גדולה ומאובזרת, סביר להניח שהם ירגישו בנוח למלא אותה במוצרים ופריטים. כמו כן, העגלה תקבע כמה זמן הלקוחות יבלו בחנות ועם איזו תחושה הם ייצאו ממנה.


מובילים את החנות שלך להצלחה

בחברת אמיליו - פתרונות אחסון מידוף ועגלות ישמחו להסביר לך על סוגים שונים של עגלות ולהוביל את החנות שלך להצלחה. אנו מכירים מקרוב את התחום ועובדים קשה על מנת להביא אליך את הדגמים הכי טובים של עגלות מטורקיה ואירופה. יתרה על כך, יש לנו את הניסיון הנדרש על מנת להתאים את העגלות לסוג המוצרים והפריטים שיש לך בחנות. כעת רק נותר לך ליצור קשר עם נציגינו - ולבחור מבין קטלוג עגלות פלסטיק ברמה הגבוהה ביותר בארץ.
 • עגלות פלסטיק
 • עגלות פלסטיק
 • עגלות פלסטיק
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו