הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

סלי יד

אמיליו מדפים למחסן
סלי יד מה רשימת הציוד הנדרשת בתפעול רשתות שיווק? מה ההבדל בין סלים ועגלות? איך בעלי מכולות וחנויות יכולים לחסוך בהוצאות? בעלי רשתות שיווק, מכולות וחנויות הם חלק מענף הקמעונאות וקהל הלקוחות שלהם יחסית מובחן ומוגדר. כתוצאה מכך, קל לדעת מה רשימת הציוד הנדרשת בעסקים מן הסוג הזה ומה אפשר לעשות על מנת לשדרג אותה. מעבר לכך, מידע לגבי הציוד הנדרש לתפעול עסקים בענף הקמעונאות יכול לסייע להם לבדל את עצמם מול המתחרים. בענף כל כך צפוף ותחרותי כמו קמעונאות, כל דבר קטן מייצר יתרון משמעותי ויכול לסייע לשדרוג החוויה של הלקוחות.


הסל שלנו הוא מה שחיפשת

בחברת אמיליו - פתרונות אחסון מידוף ועגלות מבינים היטב את החשיבות של סלי יד עבור העסק שלך. יש לנו ניסיון של מעל 10 שנים עם התאמת פתרונות שינוע ומידוף עבור עסקים קטנים וגדולים ומאחורינו שיתופי פעולה מוצלחים עם רשתות שיווק גדולות. אם לדעתך הגיע הזמן לעבור לשלב הבא בתפעול של המכולת או החנות, אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם נציגי החברה ולקבל הצעת מחיר מסודרת לגבי סלי יד בהתאמה אישית.


רשימת הציוד הנדרשת לתפעול רשתות שיווק

רשתות שיווק בכל רחבי הארץ משתמשות בציוד תפעול ספציפי שמסייע להן להציע ללקוחות חווית קניות מוצלחת. קודם כל, ברשתות השיווק נדרשים להעמיד לרשות הלקוחות גם עגלות סופר רגילות, גם עגלות פלסטיק וגם סלי יד עם ובלי גלגלים. ככל שיש ברשת השיווק יותר פתרונות שינוע ואחסון, כך הלקוחות מרגישים מרוצים. שנית, קשה לתאר רשתות שיווק בלי מדפים, אביזרי תצוגה ומידוף למקררים.


נגישות גבוהה למדפים ולמעברים

הדרך הכי טובה להבטיח נגישות גבוהה עבור כל המדפים והמעברים של רשתות השיווק השונות היא בעזרת העמדת סלי יד לרשות הלקוחות. באמצעות סלים מן הסוג הזה ניתן להקל על הלקוחות שעוברים ממקום למקום, לעודד אותם לבצע רכישה מבוקרת של פריטים ומוצרים וגם לחסוך את הצפיפות בקופה. בין היתר, הסלים הופכים בשלב מסוים לחלק מרשתות השיווק כי הם מזוהים עם חווית השירות ועם היחס שלה כלפי לקוחות הקצה.


ההבדל בין סלים ועגלות

מבחינת בעלי מכולות, חנויות ורשתות שיווק, יש גם הבדלים מסוימים בין סלים ועגלות. מטבע הדברים, רכישת כמות גבוהה של עגלות עולה יותר מאשר רכישת סלים ולא תמיד צריך להחזיק במכולת גם סלי יד עם גלגלים וגם סלים בלי גלגלים. כמו כן, קיימים הבדלים בין סוגי מוצרי השינוע עצמם מבחינת מידות, נפח וחוזק.


אחריות על מוצרי השינוע והמידוף

תפעול שוטף של מוצרי השינוע והמידוף מבוסס על אחריות. במסגרת תקופת האחריות, בעלי רשתות שיווק או מכולות יכולים לתקן עגלות מקולקלות או להחליט על החלפת סלי יד תקולים. אופציה אחרת היא לנצל את תקופת האחריות על מנת לבצע תחזוקה, לשפר את ביצועי הסלים והעגלים או במקרים מסוימים להחליף אותם במוצרי שינוע חדשים.
 


רכישה נבונה של עגלות וסלים

הדרך לחסוך בהוצאות בתפעול עסקים קטנים וגדולים בענף הקמעונאות היא באמצעות תכנון מוקפד של אמצעי השינוע והמידוף. רכישה נבונה של עגלות וסלים היא בגדר השקעה משתלמת שמגדילה את תקרת הזכוכית של העסק. כמו כן, בעלי רשתות שיווק ומכולות מרגישים בטוחים יותר כאשר הם יודעים שהלקוחות שלהם משתמשים בסלים נוחים ועגלות מאובזרות.


הסל שלך בידיים הנכונות

בחברת אמיליו ישמחו לעזור לך בתפעול העסק. אנו נבחר יחד אתך סלי יד למכולת או לחנות ובהשארת פרטים באתר גם נרכיב עבורך הצעת מחיר מיוחדת.
 • סלי יד
 • סלי יד
 • סלי יד
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו