הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

סלי יד עם גלגלים

אמיליו מדפים למחסן
סלי יד עם גלגלים מה ההבדל בין סוגים שונים של סלי יד? איזה יתרונות יש לאמצעי שינוע עם גלגלים? כיצד סלי יד עם גלגלים חוסכים זמן ללקוחות של רשתות שיווק? חנויות, מכולות ורשתות שיווק נדרשות להעמיד לרשות הלקוחות ציוד נוח לשינוע של הפריטים והמוצרים. בין כל האפשרויות הקיימות, הציוד השכיח כולל סלי יד עם או בלי גלגלים וכמובן עגלות רגילות. עם זאת, כאשר נכנסים לעובי הקורה מגלים הבדלים מסוימים בין סלי יד עם גלגלים לבין עגלות ומבינים בעיקר עד כמה חשוב לבחור כל אחד מהם בצורה נכונה.


אנחנו כאן בשביל החנות שלך

נציגי אמיליו - פתרונות אחסון מידוף ועגלות יכולים לעמוד לרשותך בכל רגע נתון עם תשובות לשאלות הנפוצות לגבי הבדלים בין סלי יד ועגלות. אנו מרכזים את המוצרים הטובים ביותר תחת קורת גג אחת ומתחייבים להעמיד לרשותך גם אחריות מלאה.


סוגים שונים של של סלי יד

בקטגוריה הספציפית של סלי יד ניתן להצביע על ההבדלים הבולטים ביותר בין כאלה שמגיעים עם או בלי גלגלים. מבחינת היקף ומידות הסל לא אמורים להיות פערים משמעותיים בין הדגמים, אך כמובן שיש הבדל בין אופי השימוש בסלי יד עם גלגלים - לבין סלים ללא גלגלים. כמו כן, חשוב לציין שאותם סלים שמגיעים יחד עם תשתית גלגלים מאפשרים גם נשיאה ביד. השילוב בין נשיאה ביד לבין הגלגלים הוא זה שבסופו של דבר מייצר את היתרון עבור החנות והלקוחות.


הפופולאריות של אמצעי שינוע עם גלגלים

גלגלים מאז ומעולם נחשבו לאלמנט שעשוי לשדרג מכונות שינוע, עגלות וסלים. בעזרת הגלגלים ניתן לאפשר ללקוחות להעביר ממקום למקום פריטים כבדים ולחסוך עבורם את נשיאת המשקל ביד. במקביל, הגלגלים מעידים על כך שבחנות או במכולת מציבים את הלקוח בראש סדר העדיפויות ומשקיעים משאבים בשדרוג החוויה שלו. לרושם מן הסוג הזה יש משמעות אדירה בענף הקמעונאות והוא מאפשר לחנויות, מכולות ורשתות שיווק לבדל את עצמן מהמתחרים.


חיסכון בזמן בעזרת סלי יד עם גלגלים

סלי יד חוסכים זמן קודם כל כי ניתן לקחת אותם ללא צורך בהפקדת עירבון. בניגוד לעגלה שבשביל להוציא אותה מהמסילה צריכים הלקוחות להכניס מטבע של 5 שקלים, סלי היד זמינים עבור כולם ויש היצע גדול של אפשרויות עם ובלי גלגלים. שנית, קל יותר להתנהל בתוך החנות בעזרת סלי היד: אפשר לשוטט איתם בנוחות בין המעברים, ניתן להכניס אליהם את כל סוגי הפריטים והמוצרים ואפשר גם להרים אותם למשטח שליד הקופה.


שיפור בחוויית הרכישה של הלקוחות

החיסכון בזמן חשוב עבור בעלי עסקים בענף הקמעונאות כי הוא משפר את החוויה של הלקוח. וכאן בדיוק נכנסים סלי יד עם גלגלים לתמונה: לקוחות שמגיעים לחנות מסוימת ומרגישים שהם מקבלים יחס רציני יהיו בעלי נטייה לחזור אליה גם בעתיד. מנגד, לקוחות שנכנסים למכולת אבל מרגישים שהזמן שלהם מתבזבז בגלל היצע מוגבל של סלי יד ועגלות – עשויים לוותר על ביקור נוסף בחנות וכך יגרמו לבעליה להפסיד לקוחות. על גלגלים לא מתפשרים הנקודה החשובה היא לא להסתפק בדגם כללי של סלי יד או עגלות עם גלגלים ולבחון לעומק את איכות המוצר. סלי יד איכותיים נתפסים כחלק מהחנות או הרשת והם שווים את ההשקעה מצד כל הגורמים המעורבים.  


תחזוקה, תיקונים ואחריות לך ובשבילך

בחברת אמיליו - פתרונות אחסון מידוף ועגלות משתמשים בניסיון של מעל 10 שנים על מנת לרכז עבורך שירותי תחזוקה, תיקונים ואחריות על שלל המוצרים. לפיכך, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ולהזמין סלי יד עם גלגלים בהקדם.
 • סלי יד עם גלגלים
 • סלי יד עם גלגלים
 • סלי יד עם גלגלים
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו