הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מידוף סלי רשת

אמיליו מדפים למחסן
מידוף סלי רשת חשבת על פתרונות אחסון לחנות החדשה שלך? הרבה מאוד פריטים קטנים הנערמים לערמות גדולות מידי? קושי בשמירת סחורה ממוינת? פתרונות אחסון מקצועיים עושים את החיים קלים יותר ומגדילים את המכירות משמעותית.


מידוף סלי רשת מעולה לשמירה על הסדר

כשהסחורה לא מסודרת על המדפים ולא ממוינת באופן מדויק, הרושם מהחנות הוא לא כל כך טוב. אין דבר שיותר מרחיק לקוחות מבלגן וחוסר ניקיון בחנות. אי סדר משדר רשלנות ותחושה לא טובה לגבי טיב הסחורה ואמינות הבעלים. ובכלל, ללקוחות מגיעה חוויית קניה נעימה. אחרי הכל הם הפרנסה שלנו, והם אלה שאמורים לפתוח את הארנק ולהוציא ממנו את כספם. אחד הפתרונות המעולים לסידור סחורה על המדפים הוא סלי הרשת.


היתרונות הבולטים של סלי הרשת

לא במקרה זכו פתרונות מידוף סלי רשת לפופולריות כל כך גדולה בקרב בעלי חנויות קמעונאיות. הם קלי משקל ולכן קל לנייד אותם, הם חדירים לאוויר, הם אסתטיים ואפשר לרכוש אותם בגדלים שונים. חנות המוכרת למשל צעצועי ילדים בסיטונאות ויש לה מלאי עצום של בובות קטנות מסוגים שונים ושאר פיצ'יפקס לילדים, סלי הרשת הם פתרון אחסון אידיאלי. בכל סל בובה או צעצוע מסוג אחר. את הסלים מסדרים בצורה יפה, אחד על יד השני, לאורך מדף מותאם ומורכב היטב במקומו. צורה מסודרת זו של אחסון מעוררת רושם טוב אצל הלקוחות.


מידוף עשוי היטב

התאמה והרכבה נכונה של מידוף מהווה אחוז ניכר מהצלחתה של חנות. מידוף נכון משפר את הנראות ותורם לסידור הסחורה באופן השומר על אסתטיקה ורמת נראות גבוהה. חשוב שהסחורה לא תהיה צפופה מידי, פרוסה באופן שווה על המדף. טעות נפוצה של מנהלי חנויות היא השארת שטחים ריקים על המדף כאשר בחלק אחר מצטופפת כמות גדולה של סחורה. מדפים ריקים או ריקים באופן חלקי עושים רושם לא טוב. חשוב מאוד להקפיד על חלוקה שווה של הסחורה על המדפים.


מידוף סלי רשת ומגוון אביזרים לחנויות

חברת אמיליו טרולי היא חברה מקצועית ליבוא ושיווק של אביזרים חיוניים בחנויות כמו עגלות סופרמרקט מדליקות בשלל צבעים, מדפים מסוגים שונים, סלי רשת, חלקי חילוף לעגלות, סלים, במות תצוגה ועוד הרבה. נציגיה המקצועיים של החברה יגיעו לכל נקודה בארץ על מנת להתאים לחנות שלך את הציוד הנכון. גם כשמדובר על מידוף סלי רשת, לא לכל חנות מתאים אותו הציוד, תלוי בגודל, בסוג הסחורה ובאופי המיוחד של החנות. אם זו רשת חנויות יש להקפיד על כללי הרשת ובכל החנויות יורכב אותו הציוד. אם זו חנות פרטית, הציוד מותאם על פי הצרכים וטעמו של הבעלים.


הציוד שלנו הוא הטוב ביותר

כל הציודים אשר אנחנו מיבאים ומשווקים הם מתוצרת טורקיה ואירופה. מדובר על הציוד האמין והעמיד ביותר שיש. חברת אמיליו קיימת זה למעלה מעשור והיא הגדולה בארץ בתחום עגלות קניות, ציוד שינוע, מידוף ותצוגה, פתרונות מידוף סלי רשת ושאר אביזרים. לנו הידע, הניסיון והמקצועיות בתחום. לנו היכולת, בזכות התאמה מקצועית של ציוד לחנות, להגדיל את היקף המכירות על ידי יצירת מרחב אסתטי ובעל פתרונות אחסון חדשניים. התאמה של ציוד לחנות הוא ענין למקצוענים, לא מומלץ לעשות זאת לבד.


שני כנרים מנגנים את אותה היצירה

שני כנרים טובים ינגנו את אותה היצירה בדיוק ובכל זאת רק אצל כנר אחד היא נשמעת גאונית. אותו הדבר בניהול חנות. שתי חנויות המוכרות בדיוק את אותה הסחורה ובכל זאת חנות אחת תהנה ממחזור עסקי עצום והחנות השנייה תסתפק במכירות סבירות במקרה הטוב.


מידוף סלי רשת, מידוף ירקות ופירות, מידוף ללחם או שאר סחורה

המידוף הוא אחד המרכיבים המשמעותיים בנראות של חנות. לא במקרה מדפי הלחם לא נראים כמדפי הירקות. יש לכך סיבה. קוראים לה מקצוענות במכירות. אנחנו כאן עבורך ועבור החנות שלך, להתאמת ציוד בכל נקודה בארץ. מחכים כאן לשמוע ממך.
 • מידוף סלי רשת
 • מידוף סלי רשת
 • מידוף סלי רשת
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו