הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מידוף לתצוגת מוצרים

אמיליו מדפים למחסן
מידוף לתצוגת מוצרים איך כדאי להציג מוצרים על גבי מדפים? מה ההבדל בין מדפים במעברים לבין מדפים במקררים? כיצד מידוף משפיע על סל הקניות של הלקוחות במכולת? בעלי עסקים בענף הקמעונאות מבינים שקיים קשר ישיר בין חוויות הקניות של הלקוח לבין מספר הפריטים שאיתם הוא יגיע לקופה. אם רוצים להגדיל את סל הקניות ואת הרווחים, יש לדאוג לחוויה נוחה שתאפשר ללקוח לאסוף כמה שיותר פריטים ומוצרים מתוך המדפים והמעברים. מצד שני, התכנון של מידוף לתצוגת מוצרים עלול להיות משימה מורכבת – אלא אם עושים זאת יחד עם אנשי מקצוע מנוסים.


כך המוצרים שלך יתקרבו ללקוחות

בחברת אמיליו מאמינים שבעזרת מדפים איכותיים, נגישים ונוחים ניתן לעודד לקוחות להגדיל את סל הקניות. 10 שנות ניסיון הוכיחו לנו שאין תחליף למדפים ברמה גבוהה ואנו נשמח לצרף אותך לרשימת רשתות השיווק והמכולות שנהנות מהשירות. בקטלוג המוצרים שלנו מחכים לך פתרונות מידוף מעולים ואנו נרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית.


מאפייני מידוף לתצוגת מוצרים

מידוף נמדד לפי היכולת שלו לעודד לקוחות להוסיף מוצרים לעגלת הקניות. בענף הקמעונאות אין מקום להשערות וניתן לעקוב בזמן אמת אחר אפקטיביות של מדפים מסוימים לעומת אחרים. בין היתר, כדאי להשתמש ביתרון הזה של ענף הקמעונאות ולדאוג להתאים את המבנה של החנות או המכולת לצרכים של הלקוחות המודרניים. בהמשך, ניתן להשתמש באותם כלים גם בשביל לשנות את צורת המידוף ולהגדיל את הרווחים.


סוגים של מדפים בחנויות וברשתות שיווק

ההבדל הבולט ביותר בין פתרונות שונים למידוף לתצוגת מוצרים בחנויות וברשתות שיווק נובע, בין היתר, גם מהמיקום שלהם. לצד מדפים רגילים שנמצאים במעברים ובאזור הפתוח של המכולת, יש גם מדפים שממוקמים בתוך מקררים. בפועל, מדפים במקרים נדרשים להיות בעלי עמידות גבוהה לקור וטמפרטורות. מנגד, מדפים במעברים הרגילים יכולים להיות מיוצרים מעץ ובדגש על עיצוב ואסתטיקה. במילים אחרות, ההבדל בין מדפים במעברים לבין מדפים במקררים הוא במפרט הטכני ובאופי השימוש.


טיפים להצגת מוצרים על גבי מדפים

מאות מחקרים בוחנים את האופן שבו מדפים משפיעים על חווית הקניות של הלקוחות ועל הסכום שאותו הם ישלמו בקופה. מהממצאים עולה שכדאי להציג את המוצרים השכיחים והמבוקשים בסוף החנות ומאחורי אלו שפחות מוכרים ללקוחות, כמו גם שרצוי לשלב בין מוצרים בגדלים שונים. חוץ מזה, את המוצרים מציגים על גבי המדפים באופן שבו יהיה קל ללקוחות לשלוף אותם ולהכניס לתוך העגלה או הסל. זו גם הסיבה שחובה להשאיר את המעברים פתוחים ולא להעמיס עם יותר מדי מוצרים על גבי המדפים השונים.


תפעול שוטף לאחר הצבת מדפים

מטבע הדברים, מבחינת בעלי רשתות שיווק, מכולות וחנויות, אין תחליף למדפים נגישים שהופכים את הפריטים לקרובים יותר עבור הלקוחות. במקביל, כדאי לאותם בעלי עסקים בענף הקמעונאות לחשוב על הטווח הארוך מבחינת התפעול והתחזוקה של מידוף לתצוגת מוצרים. כמו כן, מומלץ שהמדפים יסופקו על ידי גורם שמסוגל לתת אחריות על תיקונים ושהם גם יעמדו בתקן הנדרש מבחינת בקרת איכות. המדף הוא חלק מהמוצר המדפים חשובים לפחות כמו העגלות, סלי היד או המוצרים עצמם. הם משפיעים על רווחיות המכולת או החנות ומבחינת הלקוחות הם חלק מהמקום. אם יוצאים מתוך נקודת הנחה כזו, מבינים למה שווה להשקיע במידוף בכלל ובתצוגת המוצרים בפרט.


למוצרים שלך מגיע מקום טוב יותר

בחברת אמיליו ימצאו עבורך פתרונות מידוף מעולים גם בהתראה קצרה. כעת אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ולהתייעץ עם מומחים לגבי מידוף לתצוגת מוצרים מכל הסוגים.
 • מידוף לתצוגת מוצרים
 • מידוף לתצוגת מוצרים
 • מידוף לתצוגת מוצרים
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו