הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מידוף ללחם

אמיליו מדפים למחסן
מידוף ללחם פתחת חנות חדשה? אולי רשת חנויות? הנך בעלים של חנות קמעונאית והגיע הזמן לחדש את מערכת המדפים? לרענן ציוד כמו עגלות או ציוד לעגלות? סלים, כלובי רשת ועוד?


יעילות זה שם המשחק

כמה פעמים היה נדמה לך שאין מספיק מקום בבית לאחסן את מה שצריך וכמה זה מפתיע ונעים כשמתגלה פתרון אחסון כל כך פשוט ומבריק. יעילות חכמה יכולה לשנות הכל. קל וחומר כשמדובר בחנות גדולה כמו סופרמרקט או חנות בגדים, או כל חנות אחרת הזקוקה לפתרונות אחסון טובים. חשוב לזכור כי בחנות, פתרון אחסון כגון מידוף ללחם מנצל בחכמה את גודל החלל הנתון ולוקח בחשבון באופן משמעותי את הנראות והאסתטיקה, על מנת ליצור מרחב נעים ומזמין עבור הלקוחות.


כשאין פתרונות אחסון הברדק חוגג

אפשר רק לדמיין סופרמרקט שבו אין מערכת מדפים כמו שצריך, שהאחסון לא מקצועי ולא מסודר ואין כלל ניצול נכון של החלל. כמובן שבמקרה כזה הבלגן חוגג והנזק הוא לא רק תדמיתי אלא גם תברואתי. אחסון לא יעיל בהחלט יכול להוביל איתו בעיות בהיגיינה כולל חרקים, חולדות ורעות חולות אחרות. ההיגיינה והסדר חייבים להיות הערכים הראשונים במעלה כשמדובר בחנות מזון. מערכת המדפים גלויה ללקוחות ולכן יש להקפיד על אחסון נאות ורמת ניקיון בלתי מתפשרת. סידור הסחורה על המדפים הוא חלון הראווה של החנות.


מידוף ללחם או מידוף לירקות

בחנות קמעונאית הפועלת כפי שצריך, לכל סוג סחורה המדף המתאים לה. לירקות ופירות מדפים רחבים ופתוחים המאפשרים לסחורה להראות באופן בולט על שלל הצבעים שלה, מדפי לחם קטנים ועמוקים יותר, היום מאוד אופנתי מידוף ללחם במראה כפרי המתכתב עם הלחם הכפרי. ללחם הרבה פעמים משתמשים במדפי קש, המשדרים תחושת חמימות וביתיות. למראה הסחורה השפעה מכרעת על הצלחת המכירה שלה. כאשר הלחם נראה טוב ויושב על מדף מתאים, עושה חשק לקנות ולאכול אותו.


פתרונות אחסון משאירים למקצוענים

פתרונות אחסון טובים ומועילים מוטב שיעשו בידי אנשי מקצוע. בחירת המדף הנכון והרכבתו היא לא מלאכה למי שאין בידיו את המיומנות הדרושה. חברת אמיליו מציעה מגוון פתרונות מידוף ואחסון לכל סחורה. החברה היא הגדולה בארץ בתחום עגלות סופר ועגלות חנויות ומייבאת סלי פלסטיק וציוד שינוע ומידוף. נציגיה המקצועיים של החברה יגיעו אל החנות שלך בכל נקודה בארץ על מנת לייעץ ולהתאים לחנות את הציוד הנכון. כמו כן, החברה מספקת שירותי תחזוקה של המוצרים אשר רכשו לקוחותיה.


מידוף ללחם, עגלות, סלים ושאר ציוד

החנויות הקמעונאיות זקוקות למגוון גדול של ציוד מקצועי כמו עגלות מתאימות, סלי קנייה, לולי רשת, מדפי תצוגה, שולחנות קופה, שלטי הכוונה וקידום מכירות, מערכות לניהול הסחורה על המדפים ועוד. חברות המשווקות ומיבאות ציוד מסוג זה לחנויות, חייבות להיות בעלות ידע מקצועי רב בתחום על כל ההיבטים שלו. איכות הציוד ואמינותו, עמידתו לאורך זמן, שיטת ההרכבה שלו, התחזוקה וחשוב לא פחות, הנראות של הציוד והפרזנטטיביות שלו הן לנו, כחברה המתמחה בנושא, ערך עליון ודגל המקצועיות.
ציוד מקצועי הנראה טוב מגדיל את המכירות אמיליו טרולי בע"מ פתרונות אחסון מותאמים לכל מטרה, מידוף, שינוע ותצוגה. אנחנו החברה הגדולה ביותר בארץ בתחום, לנו הידע, הניסיון והמקצועיות. אנו משווקים בין השאר, פתרונות מידוף ללחם, עגלות צבעוניות ומדליקות במגוון גדלים, אביזרי תחזוקה, במות תצוגה, גלגלים לעגלות, מושבי תינוק במגוון צבעים, מנעולי חמישה שקלים וזו רק רשימה חלקית. הסחורה שלנו היא תוצרת תורכיה ואירופה, הסחורה הטובה והאמינה ביותר שיש. עם הציוד שלנו והתאמתו לחנות, המכירות יגדלו.
מידוף ללחם זאת המומחיות שלנו אם השקעת כסף, זמן ואנרגיה בפתיחת חנות חדשה, עכשיו מגיע לך הטוב ביותר. פשרה בנושא הציוד לא משתלמת. חנות מאובזרת נכון המשדרת אסתטיקה, סדר ומקצועיות - הצלחתה בטוחה. נשמח לייעץ ולתת מענה לכל שאלה. נציגינו ממתינים לך כאן.
 • מידוף ללחם
 • מידוף ללחם
 • מידוף ללחם
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו