הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מידוף לירקות

אמיליו מדפים למחסן
מידוף לירקות נכנסת לאחרונה לסופרמרקט גדול ומושקע? האם הרגשת סוג של אדרנלין מציף אותך? האם התרגשת והתמלאת חשק לקנות רק ממראה הירקות והפירות הצבעוניים פזורים על המדפים בסדר מופתי?

מידוף לירקות - כך זה בדיוק עובד - ובכן, אם הרגשת כך ומצאת את עצמך חוזר שוב ושוב אל אותה החנות הרי שהמתכננים עשו את עבודתם בדיוק לפי הספר. ההשפעה שיש למראה עיניים על הפעולות שלנו היא עצומה. חוקרים עשו ניסיון והציבו סחורה הידועה כאיכותית על מדף סתמי וללא צורת סידור מרשימה במיוחד וממש על יד הציבו מדפים מודרניים עם סחורה רגילה אבל מרשימה וצבעונית, המחירים היו שווים בשני המדפים. לא קשה לנחש איזה סחורה נמכרה יותר בקלות. ?

המוח האנושי ניתן בקלות להשפעה - פסיכולוגים יודעים לומר כמה קל להשפיע על אנשים. פוליטיקאים ממולחים יודעים זאת היטב ומשתמשים במקצועיות בתכונת הספוג של המוח האנושי. המוח סופג הכול וככל שטכניקת השכנוע מיומנת כך הספוג נעשה יותר רך. אנשי מכירות טובים ומקצועיים פיתחו טכניקות שכנוע מדהימות. אם פתחת חנות חדשה, הפכת לאיש או אשת מכירות. עכשיו עלך ללמוד את המקצוע, הטכניקות ורמת ההשפעה שיש על הנראות בחנות על היקף המכירות שלה. ?

חברה המספקת ציוד לחנויות - כחברה המספקת ציוד לחנויות קמעונאיות, אנו מודעים היטב לטכניקות המכירה ומכירים לעומק את פסיכולוגית הלקוחות. הייעוץ שאנחנו מעניקים ללקוחותינו בהתאמת הציוד הנכון, לוקח בחשבון את התנהגות הלקוחות. אנו מודעים להשפעת הצבעוניות למשל, כאשר מידוף לירקות ופירות הוא אחד הבולטים בחנות ולא במקרה לרוב מידוף לירקות, נמצא קרוב מאוד לפתח החנות. הלקוחות הנכנסים לחנות מקבלים שטיפה של צבע לעיניים, חד משמעית הדבר מעורר אצלם את החשק לסלט מרהיב, בריא וטעים. ?

חשיבות הצורה והאסתטיקה - ניקח לדוגמה צנצנת ריבה אשר המכסה שלה מעוטר בבד קטן ויפה הקשור אליו בחינניות בחבל דק. הרי ברור כי אין לאותו בד שום השפעה על הריבה ואיכותה. יחד עם זאת, אותה חתיכת בד קטנה משפיעה נחרצות על המכירה של הריבה. זאת דוגמה נהדרת למקצוענות בשיווק. הריבה מקבלת מראה טבעי וכפרי ומצליחה לרגע לשכנע אותנו כי היא נעשתה בעבודת יד וטעמה כטעם הפרי ממש. אבל האמת בדרך כלל היא שמדובר במוצר תעשייתי כמוצרים רבים אחרים. ?

מקצוענות בשיווק בהתאמת מידוף לירקות - ובכן, כך בדיוק קורה בהתאמת ציוד נכון לחנות ומיקומו. התאמת הציוד לוקחת בחשבון אלמנטים אשר למי שאין הבנה מקצועית בתחום המכירות לא יכול לראותם מראש. לכן חשוב מאוד להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית. חברת אמיליו טרולי מספקת בדיוק את השירות הזה. אנחנו נגיע עד אלך בכל נקודה בארץ, לייעוץ והכוונה ולהתאמה של הציוד המדויק ביותר עבור החנות שלך. ?

ציוד מגוון לחנות החדשה - אם פתחת חנות חדשה, סופרמרקט או חנות אחרת, זה הזמן להצטייד בציוד חדיש ומתקדם. לא מומלץ להסתפק בציוד פשוט מידי. היום כולם במרוץ טכנולוגי ובתחרות עצומה על ליבו של הלקוח ולכן חשוב לא להישאר מאחור. יש להדביק את הקצב ולתת לחנות מראה חדיש ומתקדם. במות תצוגה, כלובי רשת, מידוף לירקות, עגלות בכל הגדלים והצבעים, מושבי תינוקות צבעוניים, מידוף מכל הסוגים, חלקי חילוף לעגלות, אביזרים לעגלות, סלים, מוצרי קירור, כל אלה ועוד הם הציוד אשר אנו מוכרים. הכול תוצרת אירופה וטורקיה. הציוד החדיש, האמין והמתקדם ביותר שיש. ?

מידוף לירקות המילה האחרונה - כמו בכל תחום, גם בתחום הציוד לחנויות, הקדמה רצה מהר מאוד. יש להדביק אותה. ככל שנאחר במרוץ כך המכירות ירדו. ככל שנפתח מודעות לחשיבותה של הנראות והמודרניזציה, כך המכירות יגדלו. פשוט ומדויק. אנו ממתינים לך כאן לכל שאלה, ייעוץ והכוונה.
 • מידוף לירקות
 • מידוף לירקות
 • מידוף לירקות
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו