הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מדפים לאחסנה כבדה

אמיליו מדפים למחסן
מדפים לאחסנה כבדה האם העסק שלך כולל אחסון סחורות? כיצד ניתן להחזיק סחורה כבדה לאורך זמן במחסני העסק? אם העסק שלך כולל יחידת אחסון גדולה שצריכה לשאת כמות גדולה של סחורה במשקלים כבדים, כנראה שהעסק שלך צריך מדפים לאחסנה כבדה. אחסון לא נכון של סחורה כבדה יכול להסתיים בקריסת מדפים ולגרום לנזקים כבדים לסחורה, לציוד ולמידוף עצמו ולעלות בסכומים גבוהים ואף בחיי אדם. לכן, מערכות אחסון כאלה חייבות לשאת משקל עצום ולאורך זמן ולכן חשוב לקבל את השירות המקצועי והאמין ביותר שיש כדי להבטיח שתקבל את הפתרונות המדויקים לצרכים שלך ומענה מקצועי לכל קושי שעשוי לעלות בהמשך. בכל הקשור לבחירת מדפים המיועדים לאחסנה כבדה, מומלץ לקחת בחשבון שני מאפיינים חשובים:


התאמה לצרכים

חשוב לתכנן היטב מראש את מערכות האחסנה. בעיקר כשמדובר במדפים לאחסנה כבדה. יש לבחון יחד עם אנשים המקצוע מה משקלי הסחורה איתה התנהלת עד כה כדי לצפות את העומסים בהם יישאו מערכות המדפים. לנתונים אלה השלכות משמעותיות על תחזוקת המידוף ועמידותו לאורך זמן. חשוב גם לבחון את הצרכים במרחב האחסון ולהתאים את המידוף אליהם. נשאל את עצמנו, למשל, האם ישנה תנועת מלגזות או מנופים, או כניסה של רכבי משא. במקרה כזה ייתכן ונזדקק למערכות אחסון "דרייב אין". יש לחשוב מראש איזה סחורות יאוחסנו על המדפים. האם המוצרים ארוזים או בתפזורת? האם אזורי הליקוט הם לשימוש ידני או ממוכן? כמו כן, ייתכן מאוד שמטעמים ארגוניים שונים יעלה הצורך להחזיק סחורה כבדה לצד סחורה במשקלים נמוכים ובינוניים. גם לשם כך צריך לתכנן את המדפים על מנת שיותאמו לצורך זה, כולל את רוחבם, אורכם ועומקם על מנת לתת מענה לממדים מגוונים של אריזות שיעמדו זו לצד זו. אנשי מקצוע מנוסים בתחום יכירו מגוון רב של פתרונות אחסון ויוכלו לתכנן עבורכם מדפים לאחסנה כבדה תפורים באופן מושלם לפי מידות העסק שלך ולמילוי כל הצרכים של המחסן.


עמידות וחוזק

כדי לשמור על איכות ושלמות הסחורה והמידוף ועל הבטיחות בעבודה, חשוב מאוד שמדפים לאחסנה כבדה יהיו עשויים מחומרים חזקים ועמידים המתוכננים לשאת משקלים גבוהים ושיורכבו על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לכך. בררו היטב שכל רכיבי המבנה מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי. חשוב לברר עם איש המקצוע האם הסחורות מונחות על קורות או שיש צורך בסיפונים, ואם ישנם סיפונים, האם ישתמש במתכת או בעץ. צרכים שונים ידרשו שימוש באמצעים שונים. אמיליו מציעים לך מידוף לאחסנה עד 500 ק"ג ב-10 השנים האחרונות תכננו וביצענו התקנה של מדפים לאחסנה כבדה תוך התאמת הפתרונות לצרכים הייחודיים של מרחבי האחסון בעסק.


שירותי תחזוקה ותיקונים

אנו יודעים שבחלוף הזמן, כל פתרון יעיל חייב להתעדכן. הצרכים משתנים, הסחורות משתנות ודרישות הלקוח מתעדכנות באופן תדיר. לכן, לא נשאיר אותך לבד בתום התקנת המידוף. אנשי השירות שלנו יגיעו אל בית העסק לצרכי תחזוקה, התאמות מחדש ותיקונים. אנו מספקים מידוף לאחסנה עד 500 ק"ג מחומרים איכותיים מיובאים מאירופה ומתורכיה ועם אחריות מלאה.


מביאים את השירות או המוצר עד אליך

כדי לחסוך לך זמן יקר, אנו מפעילים שירות משלוחים לכל המוצרים לכל פינה בארץ. גם נציגי שירות הלקוחות שלנו מגיעים לעסק שלך עבור כל מטרה. לקבלת ייעוץ בנושא מדפים לאחסנה כבדה, לקביעת פגישה ולהזמנות אנו מזמינים אותך להתקשר אלינו ולתת לנו לתכנן עבור העסק שלך את המידוף היעיל, הבטוח והאמין שהמחסן שלך צריך, תפור לפי מידות העסק שלך.
 • מדפים לאחסנה כבדה
 • מדפים לאחסנה כבדה
 • מדפים לאחסנה כבדה
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו