הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מדף מעץ

אמיליו מדפים למחסן

מדף מעץ

יעילות זה שם המשחק כמה פעמים היה נדמה לך שאין מספיק מקום לאחסן את מה שצריך וכמה זה מפתיע ונעים כשמתגלה פתרון אחסון כל כך פשוט ומבריק. יעילות חכמה יכולה לשנות הכל. מדף מעץ הינו מקום אחסון אטרקטיבי ואפקטיבי ,הוא אינו תופסים מקום גדול וניתן לאחסן עליהם הרבה מאוד דברים, ניתן גם להשתמש בהם כתצוגה לכל מיני קישוטים .

במיוחד כשמדובר בסופרמרקט, חנות גדולה או כל חנות אחרת הזקוקה לפתרונות אחסון טובים. חשוב לזכור כי בחנות, פתרון אחסון כגון מדפי עץ מנצל בחכמה את גודל החלל הנתון ולוקח בחשבון באופן משמעותי את הנראות והאסתטיקה, על מנת ליצור מרחב נעים ומזמין עבור הלקוחות.
 

כשאין פתרונות אחסון יש בלגן גדול

אפשר רק לדמיין סופרמרקט שבו אין מערכת מדפים כמו שצריך, שהאחסון לא מקצועי ולא מסודר ואין כלל ניצול נכון של החלל. במקרה כזה הנזק הוא לא רק תדמיתי אלא גם תברואתי. אחסון לא יעיל בהחלט יכול להוביא איתו בעיות בהיגיינה כולל חרקים, חולדות ועוד. ההיגיינה והסדר חייבים להיות הערכים הראשונים במעלה כשמדובר בחנות מזון. מערכת המדפים גלויה ללקוחות ולכן יש להקפיד על אחסון נאות ורמת ניקיון בלתי מתפשרת. סידור הסחורה על המדפים הוא חלון הראווה של החנות.
 

פתרונות מידוף מעץ

אנו משווקים בין השאר, פתרונות מידוף מעץ , עגלות צבעוניות ומדליקות במגוון גדלים, אביזרי תחזוקה, במות תצוגה, גלגלים לעגלות, מושבי תינוק במגוון צבעים, מנעולי חמישה שקלים וזו רק רשימה חלקית. הסחורה שלנו היא תוצרת תורכיה ואירופה, הסחורה הטובה והאמינה ביותר שיש. עם הציוד שלנו והתאמתו לחנות, המכירות יגדלו.

מידוף מעץ זאת המומחיות שלנו אם השקעת כסף, זמן ואנרגיה בפתיחת חנות חדשה, עכשיו מגיע לך הטוב ביותר. פשרה בנושא הציוד לא משתלמת. חנות מאובזרת נכון המשדרת אסתטיקה, סדר ומקצועיות - הצלחתה בטוחה. נשמח לייעץ ולתת מענה לכל שאלה. נציגינו ממתינים לך כאן.
 • מדף מעץ
 • מדף מעץ
 • מדף מעץ
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו