הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חדרי שינה

אמיליו מדפים למחסן
אחד מהחדרים המרכזיים והחשובים ביותר בכל בית שהוא מזוהה עם חדר השינה. ישנו מגוון רחב של שימושים שמספקים חדרי שינה וביניהם מנוחה ושינה, על כן מן הראוי לעצב את חדר השינה בהתאם כך שיהיה נוח ומפנק די הצורך. חדר השינה בתקופה הנוכחית מהווה את החלל הפרטי והאינטימי ביותר שלנו, בו אנו נחים לאחר יום עבודה ארוך, קוראים ספר בשעות הפנאי או לפני השינה, צופים בטלוויזיה, מנשנשים משהו קטן לפני שינה והכי חשוב ישנים את שנת היופי שלנו מדי לילה בלילה.

על השימושים והרהיטים המרכזיים בחדר השינה


חדרי שינה חייבים להיות מעוצבים בצורה שהולמת את טעמנו האישי ובעלי מסר אטרקטיבי ומזמין. המיטה הינה אחד מפריטי הריהוט המרכזיים ביותר אם לא המרכזי ביותר בכל חדר שינה שהוא. חלק מהציבור מעדיף מיטות רחבות ידיים וחלק מעדיף דווקא גודל סטנדרטי בעל מראה אינטימי יותר. מה שחשוב הוא לבחור מיטה בהתאם לצרכים האישיים של דיירי החדר כך שהחלל עצמו יעניק אפשרות של שינה מעולה ואיכותית. השוק של היום מוצף בשלל דגמים של מיטות המגיעות בגדלים ובחומרים משתנים.

מיטות שינה בשלל דגמים ועיצובים


כך למשל ניתן למצוא מיטות זוגיות בגודל סטנדרטי של 1.40 על 1.90, מיטות יחיד, מיטות נוער, מיטות מים, מיטות חול ומיטות בגודל נרחב של 2 על 2. מיטות זוגיות הן למעשה המצאה של המאה העשרים ומעניקות גמישות נהדרת ברמה העיצובית כך שכל אחד יכול לייעד לחדר השינה שללו את המיטה בעיצוב המושלם ביותר עבורו. חשוב להקפיד על ההתאמה שבין העיצוב של המיטה לבין האופי של החדר בו היא מיועדת להימצא ומעבר לכך להתאים אותה לאישיות של דיירי החדר.

כיצד לבחור מיטות?


כיום ישנו שימוש נרחב בחומרי גלם רבים ומגוונים במסגרת ייצור מיטות עבור חדרי שינה כמו למשל מיטות מחומרי עץ על כל סוגיו השונים, מיטות במבוק, מתכת, פלסטיק וכיוצא בזה. ניתן להבחין בנוסף במגוון עצום של שילובים בין חומרי הגלם השונים לבין עצמם בשילוב חומרים אחרים לעתים דוגמת עור, אריגים מיוחדים ובדים שונים. ניתן להוסיף למיטות שלל אביזרים נלווים כמו שידות, משענת לראש, מדפים, ארגז מצעים פנימי ועוד רבים. רהיטים נוספים שמאפיינים חדרי שינה מלבד מיטות הינם מערכות ישיבה על כל סוגיהן.

פתרונות אחסון מתקדמים


מערכות ישיבה המיועדות עבור חדרי שינה כוללות כורסאות נוחות לישיבה, כונניות עבור טלוויזיה או אף מסכי פלזמה, מדפים, שידות, ארונות ועוד. מרבית האנשים נוהגים לאחסן המון חפצים ופריטים שונים בחדר השינה שלהם ובכללם ניתן למנות מצעים, בגדים, שמיכות, לפיכך חשוב שבחדר השינה ימצאו פתרונות אחסון מתקדמים ופונקציונאליים. כשם שאנו מחפשים רבות וממושכות אחר המיטה האידיאלית כך גם עלינו לחפש פתרונות אחסון איכותיים בצורה של ארונות קי, שידות או כונניות מתאימות לצרכינו.

עיצובים לחדר ההורים


חדרי שינה בדרך כלל מעוצבים כמעין יחידות נפרדות עבור ההורים. לעתים קרובות חדר השינה של ההורים יבנה בסמיכות לחדר הרחצה השירותים וחדר הארונות. ישנו מגוון רחב של עיצובים מודרניים או קלאסיים עבור חדר השינה של ההורים כמו למשל עיצוב כפרי עתיק, עיצוב יפני, עיצוב קלאסי ועוד רבים.חדרי שינה

הקליקו למידע נוסף אודות חדרי שינה
 
   לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
   או חייגו 073-7583100
   שלח
    

   בין לקוחותינו