הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אביזרי תצוגה

אמיליו מדפים למחסן
כיצד מעצבים את מתקני תצוגת המוצרים באופן שיזמין לקוחות? מה גורם ללקוח לבחור במוצר? חשוב לזכור, אם המוצר הוא הכוכב של העסק שלך, סוגים שונים של אביזרי תצוגה עליהם הוא מונח הם הבמה המרכזית. כמו כל במה, לדרך שבה נעצב אותה והמקום בו נציב אותה יש משמעות רבה לאופן בו הצרכנים יראו את המוצר ויבחרו בו. בבחירות הצרכנים משתנים רבים המעובדים במספר שניות בודד. מחקרים מראים כי רוב ההחלטות שהצרכנים מקבלים נעשות ב-15 השניות הראשונות בהן הם מתבוננים במדפים. לכן חשוב שנתאים את אופן הצגת המוצר לאופיו כדי לסייע ללקוח לבחור במוצר המתאים לצרכיו, ולא פחות חשוב, לבחור בנו. בחירה מושכלת של אביזרי תצוגה ישנם שיקולים רבים שאסור להתעלם מהם בבחירת אביזרי תצוגה.
 

הצגה נאותה של המוצרים

אביזרי תצוגה, כשמם כן הם, מטרתם העיקרית היא להציג את המוצר בצורה טובה. לכן, חשוב שנקפיד על כמה כללי אצבע כדי שהמוצרים יקבלו ייצוג נאות. ? תאורה טובה על המוצרים תיתן להם נראות טובה ממרחק ? חשוב לזכור, רובנו לא קונים לרוב את מה שאנחנו צריכים. חלק ניכר מרכישותינו אינן מתוכננות כלל ולכן בתוך הרעש הגדול של העולם המסחרי, אנחנו חייבים להתבלט. לכן, נמקם את התצוגה באזור נגיש למבט המשוטט של הצרכנים. ? חשוב לשמור על ניקיון ותחזוקה נאותה של התצוגה. סביבה מוזנחת תשווה לו מראה מאיכות ירודה. ? לא כדאי להעמיס על הלקוחות שלך. ממילא המרחבים המסחריים עמוסים בגירויים. תצוגה עמוסה מוצרים או בצבעים צועקים עלולה ליצור רתיעה על המוח שהותש כבר מהשפע המבלבל. מומלץ להשתמש בצבעים שקטים ולהציג מספר מועט של מוצרים כדי שכל אחד יקבל התייחסות.
 

התאמה נכון של אביזרי תצוגה למרחב

מכיוון שישנו מגוון עצום של סוגי אביזרי תצוגה, ניתן לחשוב על הפתרונות המותאמים ביותר לאזור החנות ולמוצר הנמכר בעסק, למשל: ? מתקני אמצע - מוצבים במרכז החנות ועליהם מוצעים מבצעים שונים או מוצר מבוקש במיוחד. הם יכולים להגיע במגוון גדלים, ממתקן גדול עם מדפים רבים ועד לבמה קטנה עליה אפשר לשים, למשל, את הסמארטפון החדיש ביותר, או מוצרים אורגניים יוקרתיים. ? לתצוגה עירומה ופתוחה, מומלץ להשתמש בוויטרינות, דלפקים ומדפים. ? למוצרים בתפזורת, כמו פיצוחים או תבלינים, ניתן להשתמש במדפים עם קופסאות סגורות מובנות. ? סטנדים בסגנון קרוסלה יכולים להיות יעילים למוצרים מסוימים ולחסוך במקום.
 

עם אביזרי תצוגה לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר

כבר מעל עשור אנו משווקים ומתקינים מגוון רחב ועשיר של אביזרי תצוגה ומתאימים אותם לאופי העסק, המרחב העומד לרשותך וכל סוגי המוצרים המוצעים לצרכנים. ? שירות מסור ואמין לאורך זמן ובבית העסק צוות שירות הלקוחות המקצועי שלנו יגיע עד לבית העסק שלך ויספק לך ייעוץ איכותי בתכנון כל אביזרי התצוגה הנדרשים לחנות. מלבד שירותי התקנה, אנו עומדים לשירותך לכל שירות תחזוקה ותיקונים שעשוי לצוץ בהמשך ולהתאמות לצרכיך המשתנים. ? מגוון רחב של מוצרים אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עבור כל מוצר רלוונטי לעסק שלך. אנו מציעים מוצרים באיכות גבוהה מיובאים מאירופה ומתורכיה מפתרונות מידוף, אחסון וקירור, ועד אביזרי תצוגה מותאמים לכל צורך מבקבוקים ועד ביגוד ואקססוריז. כמו כן, ניתן להשיג אצלנו מגוון עגלות וסלים חדשים או ביד שנייה לשימוש לקוחות העסק. אנו מחכים לפנייתך לקבלת ייעוץ בנושא אביזרי תצוגה, להזמנות ממגוון מוצרינו ולתיאום פגישה עם אנשי המקצוע שלנו. אנו מזמינים אותך להתקשר עכשיו או לפנות אלינו באתר ונתאים את אביזרי התצוגה האידיאליים לעסק שלך ולקחת את תצוגת המוצרים בו לשלב הבא.


הקליקו למידע אודות מתקן לניגוב ידיים
  • אביזרי תצוגה
  • אביזרי תצוגה
  • אביזרי תצוגה
      לייעוץ מקצועי מלאו פרטים
      או חייגו 073-7583100
      שלח
       

      בין לקוחותינו